Boisz się Chemtrails? Na OLX kupisz teraz rozpraszacz smug chemicznych!

W popularnym serwisie znalazła się oferta dla osób, które wierzą w New World Order.  

Na świecie żyje wiele osób głoszących różnego rodzaju teorie spiskowe – od płaskiej Ziemi, poprzez reptilian a na sfałszowanym lądowaniu na Księżycu kończąc. Jedną z popularniejszych jest ta dotycząca Chemtrails, czyli smug chemicznych powstających za samolotem, które rzekomo stanowią sposób dystrybucji szkodliwych substancji mających prowadzić do masowej depopulacji Ziemi. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, za wszystkim mają stać możni tego świata kryjący się pod enigmatycznym określeniem New World Order.

Mit Chemtrails został już wielokrotnie obalony i komentowany przez licznych naukowców badających całe zjawisko.

Smugi kondensacyjne pojawiają się za samolotem w wyniku dodawania do paliwa określonych związków chemicznych – nie ma w tym żadnej tajemnicy. Fakt ten jednak nie przeszkadza niektórym w dalszym ciągu głosić swoje „ciekawe” teorie spiskowe. Okazuje się jednak, że niektórzy uważają, że na Chemtrails można zarobić. Na OLX znalazłem interesującą ofertę, w której możecie nabyć Chembuster, czyli rzekomy rozpraszacz smug chemicznych.

Mam nadzieję, że chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że owo urządzenie w żadnym wypadku nie ma prawa wpłynąć na smugi kondensacyjne na niebie!

Wersja używana kosztuje około 700 zł, ale potencjalny klient może sobie zamówić całkowicie nowego Chembustera za jedyne 1500 zł. W pierwszej chwili ogłoszenie wyglądało na niezły żart, ale obawiam się, iż w gruncie rzeczy to po prostu żerowanie na ludzkiej naiwności.

Jak możemy przeczytać w opisie na OLX:

Chemtrails są bronią New World Order dla kontroli populacji. Zawierają w swoim składzie m.in. aluminium, bar i różne składniki biologiczne (często wirusy, grzyby, bakterie). Rozpylane są z samolotów (najczęściej nie oznakowanych), tworząc sztuczne chmury, które zakłócają warunki pogodowe, a także nasycają atmosferę aluminium i barem. System HAARP, zlokalizowany na Alasce (oraz w kilku miejscach na świecie), jest ogromnym emiterem fal ELF (niskiej częstotliwości), obejmującym całą Ziemię. Aluminium i bar tworzą tarczę, obejmującą jonosferę planety, a fale ELF odbijają się od tarczy aluminium i opadają w dół, na całą Ziemię. Fale ELF mogą wpływać na wzorce myślowe ludzi, emocje, stan zdrowia, a nawet zaburzać strukturę DNA.

Zapewne zastanawiacie się jak opisany Chembuster ma działać na atmosferę. Zaiste stanowi to zagadkę, no chyba że komuś wystarcza wyjaśnienie:

działo orgonowe wysyła w górę, do atmosfery pozytywną energię Orgonu, zastępując negatywną energię (DOR), która występuje obecnie w ogromnych ilościach w powietrzu i w górnych warstwach atmosfery.

Cokolwiek to znaczy, zdecydowanie odradzam zakup.

Może Ci się spodobać...